Приветствую Вас, Гость Четверг, 13.08.2020, 17:21
RSS

Меню сайта

Форма входа

Поиск

Календарь
«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архив записей

Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 84

Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

   Видавнича діяльність 

  Приходько В.М. Моніторинг якості освіти і виховної діяльності навчального закладу Харків, Основа: Тріада+, 2007.– 144 с.

  Ця книга допоможе зрозуміти сутність, мету, завдання, принципи, функції, основні базові дефінції моніторингу і усвідомити неможливе використання його чудового потенціалу в управлінні якістю освіти та виховання. Особлива увага приділена вивченню особистості школяра, ефективності виховної роботи.


  Приходько В.М. Парадигми моніторингу якості освіти і педагогічного процесу (у запитаннях і відповідях) – Харків: Основа,  2010. – 192 с.

  У книзі у доступній формі запропоновані відповіді на запитання щодо теоретико-методологічних та практико-методичних засад моніторингу якості освіти і педагогічного процесу, упорядкування того, чим у дійсності є моніторинг, для чого він може бути використаний, коли й у якій мірі він може застосовуватися, хто зможе застосовувати його ефективно і хто – ні.
  Приходько В.М., Лук’янчук Е.А., Бабкова О.О., Павлова С.О. Результати проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників загальноосвітніх навчальних закладів Запорізької області у 2009 році – Запоріжжя, 2009. – 119 с.

  У збірнику представлено статистичні результати проведення зовнівшнього незалежного оцінювання у Запорізькій області в 2009 році. Рекомендується широкому колу педагогічних працівників та менеджерів освітніх закладів, методичних служб, а також всім, хто займається проблемами моніторингу якості освіти та зовнішнього тестування.


  Приходько В.М., Тараненко В.В.,             Петрикевич О.М., Вєрозубова Л.Б. Впровадження моніторингу якості освіти у загальноосвітніх закладах Запорізької області (для педагогічних працівників та менеджерів освітніх закладів) – Запоріжжя, 2006. – 52 с.

  У довіднику представлено нормативно-правова база впровадження моніторингу якості освіти у Запорізькій області. Рекомендується широкому колу педагогічних працівників та менеджерів освітніх закладів, а також всім, хто займається проблемами моніторингу якості освіти.  Приходько В.М. Кваліметричний підхід до моніторингу якості освіти загальноосвітнього навчального закладу

  Науково-методичний журнал «Управління школою» - №28 – жовтень 2009 р.

  У статті представлено модель моніторингу якості освіти, зокрема управлінської діяльності, на основі впровадження кваліметричного підходу до оцінювання процесів та результатів освітньої діяльності.Автором проаналізовано  стан розробки проблеми в сучасній теорії управління освітою та розроблено базову кваліметричну модель оцінки діяльності  ЗНЗ та показники оцінки ефективності управлінської діяльності.

  Приходько В.М. Методичне забезпечення

  підготовки фахівців у системі післядипломної

  педагогічної освіти до проведення

  моніторингових досліджень

  Журнал «Вісник ТІМО» - № 2 - 2010

  Мета пропонованої статті — глибше усвідомити

  роль методичного забезпечення в підготовці фахів-

  ців до здійснення моніторингу якості освіти загаль-

  ноосвітнього навчального закладу, виявити і най-

  більш повно використовувати наявні в навчальних

  структурах системи можливості й резерви, виді-

  лити найбільш суттєві чинники, що безпосередньо

  впливають на його поліпшення.

  Приходько В.М.

  Моніторингові дослідження

  якості освіти — нова навчальна і наукова

  дисципліна у післядипломній освіті

  Журнал «Вісник ТІМО» - № 5 - 2009

  Метою статті є акцентуалізація уваги на основних наукових термінах і поняттях, які складатимуть основу нової навчальної  і наукової дисципліни, та вироблення пропозицій щодо програми спецкурсу.
  Бесплатный хостинг uCoz
  Copyright MyCorp © 2020